Współpraca


Współpraca

Made by Gigi to blog o kreatywnym spędzaniu czasu i rozwijaniu swoich pasji. Uwielbiam wszelkie twórcze zajęcia, projekty DIY. Lubię ciekawe rozwiązania i nietypowe zastosowanie dobrze znanych przedmiotów. Chętnie sprawdzam wszelkie nowinki i opisuje je.

Interesują mnie ciekawe i niestandardowe propozycje, ale muszą pasować do tematyki bloga. Na blogu publikuję tylko moje teksty i opinie. Każda reklama czy współpraca będzie oznaczona. Nie umieszczam na blogu gotowców i wszystkie materiały przygotowuje sama. Szanuję moich czytelników i ich opinie, dlatego każdą propozycję rozpatruje osobno.

W ramach współpracy możemy razem stworzyć:

- post sponsorowany, tutorial, wpis z rodzaju DIY z wykorzystaniem produktu
- test lub recenzję produktu
- pokaz lub warsztaty DIY


Kim są moi czytelnicy?

Większość czytelników mojego bloga to kobiety w wieku 24-35 lat, które mieszkają w większych miastach. 90% z nich to kobiety, które interesują się rękodziełem i diy. Są kreatywne, lubią otaczać się pięknymi przedmiotami, uwielbiają inspirować się na wzajem. Dlatego stworzyłam grupę na Facebooku, w której wspólnymi siłami omawiamy tematy związane z social mediami. Rozmawiamy tam nie tylko o kwestiach technicznych, ale także o kreatywnych rozwiązaniach.

Moje kanały social media (dane z końca lutego 2017):

Facebook: 2957
Instagram: 793
Twitter: 1055


W razie wszelkich pytań, zapraszam do kontaktu mailowego:

sutasz.gigi@gmail.com

Blog Archive