4 pomysły na stylowe pisanki

by - środa, marca 23, 2016


Zdjęcie: Example.pl

Tak się zastanawiam ostatnio i wydaje mi się, że pisanki to takie DIY, które na pewno wykonujemy. Od takiego najprostszego w postaci farbowania jajek barwnikami, po bardziej skomplikowane zdobienia ludowe. Ale coraz częściej nie tylko nasze dzieci zabierają się za tworzenie wielkanocnych dzieł sztuki, ale także i nam sprawia to frajdę. Dlatego postanowiłam zebrać dla Was kilka najmodniejszych trendów w zdobieniach.

Czarno-białe

Jedne z moich ulubionych, przeważnie graficzne wzory. Jedne mniej, inne bardziej skomplikowane. Cudownie też prezentuje się typografia. Wszelkiego rodzaju napisy, zwłaszcza te odręczne.

Zbiór pomysłów na czarno-białe pisanki


Zdjęcie: Minimalist.com

Kaktusy

Tego motywu nie mogło u mnie zabraknąć. Moja miłość do tych roślinek przejawia się w wielu elementach. A te pisanko-kaktusy są tak urocze, że nie sposób przejść obojętnie.

Jak zrobić pisanko-kaktusy?


Zdjęcie: Delia Creates

Złote tatuaże

Są modne od paru sezonów i kojarzą się z głównie z latem, opalenizną. A gdyby tak wykorzystać je do zdobienia pisanek. Cudownie będą wyglądały na każdym z kolorów i zdobienie nie zajmie Wam dużo czasu.

Sposób na jajka ze złoceniami


Zdjęcie: DIY Candy


Marmurowe

Marmurowe zdobienie jest wbrew pozorom także bardzo łatwe do wykonania i stało się ostatnio jednym z moich ulubionych. Szykuję o nim post, który na blogu pojawi się lada dzień. Póki co zostawiam Was z tym pomysłem.

Jak zrobić marmurowy efekt


Zdjęcie: Alice & Lois
Może spodobają Ci się również

2 komentarze

  1. Marmurowe i te ze złotymi tatuażami są świetne. :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Marmurowe i narysowane pisakiem koronki - no coś pięknego :)

    OdpowiedzUsuń