Handmade Cuda: Kartki od Studio Kiddo

By madebygigi - środa, września 26, 2018


Cześć!


Lubicie dostawać kartki z życzeniami? I to nie tylko takie na urodziny? Ja uwielbiam! Bardzo też lubię je dawać innym. Ale chyba jestem mega wybredna, bo jak mam znaleźć taką, która będzie mi się podobać, to nie już tak kolorowo.  Staje przed taką ścianą kartek w Empiku, patrzę się jak sroka w gnat i nic mi się nie podoba. Te kartki są albo przesadzone, pełne jakiś dziwnych elementów (no kompletnie nie moja bajka), albo brzydkie lub po prostu niejakie. Znacie to?

Wiem, powiedziecie że przecież można samemu coś zrobić. Są przecież różne techniki - scrapbooking itd. No są, ale przyznam szczerze, że też nie są z mojej bajki i często nie mam na ich przygotowanie tyle czasu ile bym chciała. Ja raczej żyję w wiecznym niedoczasie. 

Dlatego ogromnie ucieszyłam się jak na Instagramie trafiłam na Studio Kiddo i Agatę, która tworzy kartki (a od niedawna także plakaty), które są zupełnie inne niż te które można kupić w sklepie, a do tego mega pozytywne. W moje łapki wpadło parę takich kartek na różne okazje. Znajdzie się tutaj coś dla świeżo zakochanych (chyba można tak to nazwać), dla tych który stanęli właśnie na ślubnym kobiercu, dla tych którzy chcą za coś podziękować lub po prostu tęsknią. A to tylko wycinek tego, co Agata stworzyła. 
Zanim powstał ten wpis poprosiłam Agatę, żeby napisała mi trochę o sobie i o tym jak powstał jej pomysł na takie właśnie kartki. Powiem Wam, że to ogromnie skromna dziewczyna i ogromnie utalentowana. Myślę, że sporo nas łączy, bo podobnie jak ja praca, którą teraz wykonuje nie ma nic wspólnego z jej studiami, ale to właśnie kreatywność i ciekawość różnych aspektów tworzenia daje jej kopa do działania. A najlepsze jest to, że pomysł na kartki zrodził się z podobne frustracji do mojej, kiedy po raz kolejny wędruje od księgarni do księgarni w poszukiwaniu pomysłowej kartki na parę ciepłych słów dla osoby, którą chcę obdarować.

Agata napisała mi jeszcze kilka ciekawych rzeczy o sobie, ale myślę, że powinniście poznać ją osobiście i po prostu zajrzeć na jej Instagram. Przekonacie się jak świetne ma pomysły i na pewno sprawicie jej ogromną radość zostawiając swoje serduszka.

Muszę się jeszcze z Wami podzielić kartką, która kompletnie podbiła moje babskie serducho. Uważam, że będzie świetnym dodatkiem do prezentu dla każdej dziewczyny, która ma słabość do makijażu. Serio? Bo czy mogą być bardziej babskie życzenia ;)


  • Podziel się:

Możesz przeczytać także te posty

3 komentarzy