WspółpracaMade by Gigi to blog, na którym ceni się kreatywność w różnych aspektach życia (od codziennych, drobnych spraw, po duże zwariowane projekty). Przez wiele lat miałam okazję zajmować się tworzeniem biżuterii i choć teraz rzadko już sięgam po sutaszowe sznurki, to zamiłowanie do tworzenia oraz projektów DIY zostało ze mną do teraz.

Jeśli zastanawiasz się nad tym czy możemy zrobić wspólnie coś ciekawego, to pamiętaj proszę, że interesują mnie ciekawe i niestandardowe propozycje, ale muszą pasować do mnie i mojego bloga. Na blogu publikuję tylko moje teksty i opinie. Każda reklama czy współpraca będzie oznaczona. Nie umieszczam na blogu gotowych tekstów i wszystkie materiały  (w tym zdjęcia) przygotowuje sama. Szanuję moich czytelników i ich opinie, dlatego każdą propozycję rozpatruje osobno.

W ramach współpracy możemy razem stworzyć:

- post sponsorowany, tutorial, wpis z rodzaju DIY z wykorzystaniem produktu
 (pamiętaj, że wspólnie możemy zrobić coś naprawdę fajnego i nieoczywistego, ogranicza nas tylko wyobraźnia),

- test lub recenzję produktu (sprawdzę, obejrzę, wypróbuje, zrobię piękne zdjęcia i chętnie opiszę ciekawe produkty),

- pokaz lub warsztaty DIY (chętnie przygotuje i poprowadzę warsztaty o tematyce diy lub tworzenia biżuterii, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci),

- seria Handmade Cuda (jeżeli tworzysz coś pięknego, masz swój produkt, napisz, chętnie się z nim zapoznam i pokażę w tej serii artykułów).


Kim są moi czytelnicy?

 - Większość czytelników mojego bloga to kobiety w wieku 24-35 lat, które mieszkają w większych miastach. 

 - 90% z nich to kobiety, które interesują się rękodziełem i diy. Są kreatywne, lubią otaczać się pięknymi przedmiotami, uwielbiają inspirować się wzajemnie. 

Dlatego stworzyłam grupę na Facebooku, w której wspólnymi siłami omawiamy tematy związane z social mediami. Rozmawiamy tam nie tylko o kwestiach technicznych, ale także o kreatywnych rozwiązaniach.

Moje kanały social media (dane z końca grudnia 2018):

Facebook: 3059
Instagram: 1900
Twitter: 1157
Grupa na Facebooku: 510
Youtube: 74


W razie wszelkich pytań, zapraszam do kontaktu mailowego:

sutasz.gigi@gmail.com

  • Podziel się: