WspółpracaMade by Gigi to blog o kreatywnym spędzaniu czasu i o rękodziele. Uwielbiam wszelkie twórcze zajęcia, projekty DIY, tworzenie biżuterii i wyszukiwanie pięknych, ręcznie wykonanych przedmiotów. Lubię ciekawe rozwiązania i nietypowe zastosowanie dobrze znanych przedmiotów. Chętnie sprawdzam wszelkie nowinki i opisuje je.

Interesują mnie ciekawe i niestandardowe propozycje, ale muszą pasować do tematyki bloga. Na blogu publikuję tylko moje teksty i opinie. Każda reklama czy współpraca będzie oznaczona. Nie umieszczam na blogu gotowych tekstów i wszystkie materiały  (w tym zdjęcia) przygotowuje sama. Szanuję moich czytelników i ich opinie, dlatego każdą propozycję rozpatruje osobno.

W ramach współpracy możemy razem stworzyć:

- post sponsorowany, tutorial, wpis z rodzaju DIY z wykorzystaniem produktu
 (pamiętaj, że wspólnie możemy zrobić coś naprawdę fajnego i nieoczywistego, ogranicza nas tylko wyobraźnia),

- test lub recenzję produktu (sprawdzę, obejrzę, wypróbuje, zrobię piękne zdjęcia i chętnie opiszę ciekawe produkty),

- pokaz lub warsztaty DIY (chętnie przygotuje i poprowadzę warsztaty o tematyce diy lub tworzenia biżuterii, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci),

- seria Handmade Cuda (jeżeli tworzysz coś pięknego, masz swój produkt, napisz, chętnie się z nim zapoznam i pokażę w tej serii artykułów).


Kim są moi czytelnicy?

 - Większość czytelników mojego bloga to kobiety w wieku 24-35 lat, które mieszkają w większych miastach. 

 - 90% z nich to kobiety, które interesują się rękodziełem i diy. Są kreatywne, lubią otaczać się pięknymi przedmiotami, uwielbiają inspirować się wzajemnie. 

Dlatego stworzyłam grupę na Facebooku, w której wspólnymi siłami omawiamy tematy związane z social mediami. Rozmawiamy tam nie tylko o kwestiach technicznych, ale także o kreatywnych rozwiązaniach.

Moje kanały social media (dane z końca czerwca 2018):

Facebook: 3026
Instagram: 1810
Twitter: 1161 
Grupa na Facebooku: 420
Youtube: 64


W razie wszelkich pytań, zapraszam do kontaktu mailowego:

sutasz.gigi@gmail.com

Share
Tweet
Pin
Share