Idealny dodatek do instagramowych zdjęć - karty do flatlayUwielbiam robić zdjęcia, te na bloga i na Instagram. A chyba jeszcze bardziej lubię wyszukiwać elementy, które się na nich znajdą. Zaczynając od tła (ostatnio dostałam kolejne wymarzone, czyli płytkę podłogową o strukturze betonu <3) po wszelkie dodatki, kwiaty, liście, gadżety. Zresztą na pewno zdążyliście się zorientować. Wszystko co może nadać fajnego charakteru zdjęciom jest w cenie.


Jednym z elementów, które świetnie dopełniają stylizację zdjęć są karty z napisami. To może być jedno słowo  (na przykład Hello czy Coffee), albo krótkie zdanie, które będzie fajnym i pozytywnym akcentem. Często widuje takie karty na instagramowych zdjęciach. Sama zresztą kiedyś kupiłam parę takich w jednym ze sklepów internetowych. Koszt takiej kartki to od ok 3 do ok 5 zł za sztukę. I mało i dużo.


Jakiś czas temu postanowiłam, że spróbuję sama zaprojektować takie kartki. W wolnych chwilach szukałam odpowiednich fontów i haseł. Potem przyszedł czas na dodatkowe elementy dekoracyjne. W moim przypadku liście i gałązki. Tak powstał projekt, który mogę Wam dziś pokazać.  Seria 6 kwadratowych kart w rozmiarze 8x8 cm.Karty znajdują się na specjalnie przygotowanym arkuszu, który możecie pobrać poniżej i wydrukować. Plansza idealnie zmieści się na arkuszu papieru w formacie A4. Ja swoje karty wydrukowałam na grubszym papierze wizytówkowym i docięłam za pomocą gilotyny, żeby wszystko wyszło równo.
Mam nadzieję, że spodobają się Wam i będziecie je wykorzystywać w swoich instagramowych zdjęciach. Koniecznie dajcie mi znać i oznaczajcie mnie na Instagramie @madebygigiblog


Prześlij komentarz

6 Komentarze

 1. A ja jakoś słabo się przykładam do zdjęć na instagrama, nie to co ty. Brdzo fajnie ci wychodzą :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo pięknie Ci to wyszło ! Nie dość, że jesteś zdolna to jeszcze masz dobre serce, dzieląc się tym z ludzkością :) Pozdrawiam i dziękuję - bo pewnie skorzystam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowne! Są bardzo klimatyczne. Dziękuję - na pewno skorzystam <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Sliczne!!! Ja nieinsragramowa jestem :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też uwielbiam robić zdjęcia i fotografię flat lay :) Cudny blog, jestem zakochana i na pewno zostanę na dłużej!

  OdpowiedzUsuń